BOGBET - Ogrodzenia betonowe

Oferowane przez Naszą firmę ogrodzenia betonowe, sprzedawane są w postaci jednego przęsła ogrodzeniowego, w którego w skład wchodzi jeden słupek ogrodzeniowy oraz 2, 3, 4 lub 5 płyt w zależności od zamówienia. Łączna szerokość przęsła to 2,06m, wysokość jest zależna od ilości zamontowanych płyt i wynosi od 1 do 2,5m.

Szerokość płyt ogrodzeniowych to 2m, wysokość jest zależna od wybranego wzoru i wynosi od 0,5-0,6m. Wysokość maksymalna słupków również jest zależna od wybranego wzoru i wynosi dla wzoru: S1 - 2,5m a dla S2 i S3 - 2m.

Posiadamy własną ekipę motażową oraz środek transportu. W zależności od wielkości zamówienia oferujemy dowóz do 20km gratis.

Aktualne ceny dostępne pod numerem telefonu 664 613 050. Masz pytania? Dzwoń - doradzimy, wycenimy koszt inwestycji. W miarę możliwości wykonamy również nietypowe zamówienie.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies,
opisali¶my w Polityce Prywatno¶ci. Korzystaj±c z serwisu akceptujesz jej postanowienia.